İçeriğe geç

Truvabet Online Destek Nasıl Alırım?

Truvabet online destek dediğimizde sitenin sizlere sunmuş olduğu canlı destek ve diğer destek hizmetleri aklımıza gelmektedir. Canlı destek özellikle online destek başlığı altında en çok kullanılan destek hizmetidir. Sebebi ara yüzdeki değişmeyen noktası kullanıcıların sitede en hızlı şekilde ulaşabilecekleri en teferruatsız işlem ve destek hizmeti olan canlı destek hizmeti olmasından dolayıdır. Özellikle ocağına destek hizmetinin ekibine çok güçlü tutmaya çalışan bahis platformu yönetim kadrosu bu sebeple canlı destek teknik ekibinden yani sizlere cevap veren ekipteki herkesi sorulacak her soruya cevap verecek şekilde alanında uzman bir kadrodan oluşturmuş ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Online destek ekiplerinin tamamı 7/24 çalışmaktadır ve sizlerin sorduğu her soruya ve görüşlerinize 7/24 cevap verebilmektedirler.

Truvabet Canlı

Truvabet canlı destek ise online destek seçeneklerinden biridir. Bu destek hizmetinin sitede en çok tercih edilen destek hizmeti olduğu kullanıcılar tarafından da onaylanmıştır. Bunun sebebi de canlı destek, destek hizmetinin oldukça kolay erişilebilir olması erişim sağlandıktan sonra doldurduğunuz küçücük bir anket sonucu hangi konudan yardım almak istiyorsanız o konuda yardım alabilmesi seçeneğimiz ve 7/24 oluşu sayesinde kullanıcıların oldukça tercih etmesi doğaldır. Bunların yanı sıra canlı destek hizmetindeki kadro ise alanında uzman ve site ile ilgili sorduğunuz her soruya cevap verebilecek nitelikte bir kadrodur.

Truvabet Mail Hatları

Truvabet mail hatları ise sitede daha çok iş birlikleri için kullanılan bir iletişim aracıdır. Tabii ki müşteri destek hizmeti için de kullanılmakta ve müşteri destek hattı da bulunmaktadır. Fakat müşteri destek hattı daha çok canlı destek üzerinden yürütülen bir platform olduğu için mail hattı daha çok ikinci planda kalmaktadır. Bunun yanı sıra Truvabet mail hatlarını kullanmak istediğinizde reklam anlaşmaları işbirliği yapmak istediğinizde direkt olarak sitenin iletişim başlığı altındaki mail hatlarından ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir